Program ''Czyste powietrze''

Na klimatyzacje oraz pompy ciepła, podobnie jak inne technologie związane z odnawialnymi źródłami energii, można otrzymać dofinansowanie z programu rządowego Smog Stop.

Premier RP w 2018 roku przeznaczył ponad 100 mld złotych na dofinansowania termoizolacji budynków oraz wymiany starych pieców i kotłów.

Wnioski można składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej właściwym ze względu na miejsce zamieszkania.

Składając wniosek, można otrzymać część pieniędzy zainwestowanych w pompę ciepła, czyli w praktyce kilka tysięcy złotych.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze ogłosił, że 21 stycznia 2019r. zostanie wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste powietrze.

Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane drogą elektroniczną lub - w przypadku gdy wnioskodawca nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną - w formie papierowej.

Więcej informacji na stronie urzędu: link

Chcesz się dowiedzieć ile możesz zaoszczędzić dzięki dotacji z programu ''CZYSTE POWIETRZE''?

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszam do stałej współpracy:

Oferta dla developerów | Oferta dla projektantów wnętrz | Program partnerski | Dołącz do naszej sieci instalatorów

Klimatyzacjenowasol.pl - FHU Tech-Bud, Borów Wielki 28, 67-124 Nowe Miasteczko, NIP: 924-126-36-68

 


Drukuj